Červenec 2010

Justin Bieber

26. července 2010 v 21:17 | M.švecova |  Justin Bieber
Justin prekonal hystoriiú youtube.Klip som si pozerala ešte včera večer,adnes 26.7 je Justin lepší než Lady gaga.Ako to pude pokračovať ?Justin Bieber si prí hledá frajerku.
Justin Bieber

Dara Rolins !Autonehoda motocyklistu.

17. července 2010 v 21:14 | M.švecova
DARA ROLINS šokuje zrazila motocyklistu a psichycky sa zrutila.
Dcery motocyklistu chcu aby Dara Rolins dostala doživotie.A to o par dni mala ist rodina zavraždeneho na dovolenku.Dara Rolins sa narodila v decembri 1972.No Teraz sa s Darinky Rolinsovej stala Dara Rolins a podla všetkehoo mala neho pri ktorej zomrel jeden muž.
Dara

Celine Dion

11. července 2010 v 17:51 | M.švecova
celine Dion -DoTyP __pRe NOWE Pikošky!

Celine Dion čaká dvojičky

Dion spieva pesničku TiTaNiC.
Dalšie novinky budu čo nevidiet na www.stopstar.blog.cz BLOG: STOP STAR BODKA STOP !
celie dion

Dostala 3 mnesíce NATRVALO !

7. července 2010 v 16:36 | M.švecova
Lindsay Lohan je herečka.Minule se pochitila s Avril Lavigne známou speváčkou.Raz ju našli pod vplivom alkoholu a mala pri sebe kokain.Za čo dostala trest 84 minut vo vezení a hodinu verejných prospešných prací.Tet dostala tri mesiace vo vezení,a psychycky sa zrutila.
Lindsay Lohan 2
LiLindsay Lohannsay Lohan pred sudom.

Rihanna

4. července 2010 v 20:52 | M.švecova
RIHANNA-
Taky narodená v roce 1987.Její známa a oblíbená písnička je Rude Boy.Celé meno je Rihanna Robyn Fenty   .V anketách je napísane všeličo.V tejto ankete Co bola Rihanna predtím nieje správna odpoved PRACOVALA Vo FABRIKE.správna je že bola modelka.
Teda ak tento text čítate tak sa to dozviete.Rihanna spievala kamarátom,rodine len tak pre zábavu.No potom je kamoš ju predstavil slávnemu producentovi ktorý bol prekvapený aký talent je v Rihanne.A tak sa začala je spevácka kariera.(zhrnute)Rihanna portréd

Kesha

4. července 2010 v 20:30 | Maťka Sh.
KESHA-

Povolání:Zpevačka,textárka
Vek:23
Dat.narození:1.3.1987
Místo narození:Los Angeles,Kaliformie,USA
Znamení :Ryby
Výška:178 cm
Kesha má známou písničku Tik Tok.Prí si myslí že jeji leskle oblečení pusobí na ryby.Miluje zvierata.Tady je fotka když není nalíčená !Prí ma plán na novou písničku.Ale Víc vám neprozradíme.Cele meno Keshy je Kesha Rose Sebert.Taky se objevila v serialech.Její písne se objevili v roce 2oo6 v seriálech.Více vám povíme potom :)
Nenamalovana Kesha

Lady Gaga (obrázky)

3. července 2010 v 22:05

Lady Gaga

3. července 2010 v 21:56 | M.švecova
Kto je Lady Gaga ?A od kud prišla ?Co nevided i na naších stránkach neco nove !


1.První vjec co by ste o Lady Gage mneli vjeded,její hit písničky:Alejandro,Bed romance Poker Face, a taky spíva Telephone s Byonce.Taky ráda pusobý jako muž.No má více než 1o Oo0 o0O fanoušku !A to má jen 23 let.Takže se narodila 1987 .Datum vám neví hned žict.(pripomienka)-Ak neco píšu zle tak se omlouvám sem slovenka !-No pokračujme Lady Gagou !Dám vám obrázky a podpisi jestli ste fanuškovia.

2-Ješte uvidíte- její táta ji inspiroval svými oblíbenými kapelami jako Roling Stones či Beatles. Jako mladá holka byla hodně divoká - jednou ji museli zastavit členové ochranky, když tančila na stole v nóbl restauraci Upper West Side. Už tehdy bylo všem jasné, že z ní vyroste pořadné číslo.Z mladé holky z italské rodiny se pomalu stávala exhibicionistka, ale především všestranně talentovaná textařka a zpěvačka, která umí udělat šou na pódiu a dostat lidi do varu. "Byla jsem bavič už jako malá holka a jsem bavič i dnes" říká o sobě Lady Gaga, která si udělala jméno v dolním East Side klubové scény New Yorku tanečním superhitem "Beautiful Dirty Rich".

Začíname

3. července 2010 v 21:37 | M.švecova
Ahooooj ! Tady je všechno !